Skład Rady Miejskiej arrow Rady Sołeckie
Drukuj

Bukowiec

Sołtys: Grażyna Kołacz

Rada Sołecka: Krzysztof Wojda, Halina Krzych, Antoni Mazan, Henryk Kołacz, Bolesław Trojan, Feliks Goraj

Domatków

Sołtys: Jacek Skowron

Rada Sołecka: Adam Depa, Grażyna Rozmus, Józef Rak, Józef Sarama, Piotr Łobaza, Krzysztof Wiącek, Michał Kamiński, Elżbieta Drapała, Jan Tylutki, Antoni Gniewek, Jerzy Sajdak

Huta Przedborska

Sołtys: Krystyna Dłużeń

Rada Sołecka: Adam Haracz, Wojciech Żuchowski, Antoni Wiktor, Małgorzata Kuna

Kłapówka

Sołtys: Edward Sudoł

Rada Sołecka: Józef Rzucidło, Stanisław Wit, Ewa Kopeć, Leszek Bieleń

Kolbuszowa Dolna

Sołtys: Grażyna Halat

Rada Sołecka: Angelika Gajda-Jadach, Maria Miroś, Ewelina Wilk, Jacek Jabłoński, Janusz Karkut, Zbigniew Skowroński

Kolbuszowa Górna

Sołtys: Michał Karkut

Rada Sołecka:  Jan Fryc, Leopold Machowski, Danuta Olszowy, Henryk Chmielowiec, Paweł Michno, Krzysztof Surowiec, Bronisław Wiktor, Lucyna Małodobry, Zbigniew Kuna, Dariusz Pawlina, Marian Olszowy

Kupno

Sołtys: Mieczysław Plizga

Rada Sołecka: Bogdan Drożdż, Stanisław Kostuj, Stanisław Ozimek, Szczepan Trela, Stanisław Czesnowski, Elżbieta Chmielowiec, Andrzej Reguła, Danuta Hałdaś

Nowa Wieś

Sołtys: Grażyna Maziarz

Rada Sołecka: Władysława Cebula, Czesława Urban, Janina Augustyn, Jan Jemioło, Kazimiera Zaleska, Emilia Ozimek

Poręby Kupieńskie

Sołtys: Stanisław Miazga

Rada Sołecka: Adam Fabiński, Sławomir Mazan, Marian Pastuła, Bogdan Wojda

Przedbórz

Sołtys: Barbara Draus

Rada Sołecka: Kazimierz Guzior, Damian Marek, Dariusz Śpiewak, Jerzy Kwarta, Feliks Olszowy, Zofia Bieleń, Maria Guzior, Beata Kwarta

Świerczów

Sołtys: Dariusz Tabisz

Rada Sołecka: Józefa Zawodnik, Dariusz Opaliński, Izabela Karkut, Janusz Chorążak, Jacek Suszek, Marek Krakowski, Łukasz Szymański, Roman Kusik

Widełka

Sołtys: Stanisław Rumak

Rada Sołecka: Paweł Bernacki, Bujak Andrzej, Władysław Chruściel, Zbigniew Godek, Sławomir Jamróz, Grzegorz Kłeczek, Krzysztof Kuczek, Jerzy Preneta, Władysław Reguła, Zenon Samojedny, Medard Sudoł, Edward Żmuda

Werynia

Sołtys: Zbigniew Pytlak

Rada Sołecka: Kazimierz Starzec, Grzegorz Kubiś, Julian Dragan, Sławomir Wroński, Marek Maciąg, Zygmunt Gancarczyk, Zbigniew Zawadzki, Bartłomiej Ryło, Dariusz Kubiś, Anna Matejek

Zarębki

Sołtys: Marek Opaliński

Rada Sołecka: Stanisław Janusz,Rafał Pastuła, Grzegorz Skiba, Aneta Durak, Janusz Magda, Jan Bąk, Grzegorz Opaliński, Monika Fryc

Zarząd Osiedla Nr 1

Przewodniczący Zarządu: Grzegorz Romaniuk

Członkowie Zarządu: Stanisław Blicharz, Elżbieta Hołówka, Elżbieta Syper, Jolanta Gul-Bogacz, Zygmunt Sokołowski, Elżbieta Kopacz

Zarząd Osiedla Nr 2

Przewodniczący Zarządu: Krzysztof Wójcicki

Członkowie Zarządu: Dariusz Kaźmierczak, Karol Wesołowski, Julita Stępień, Dawid Skrzypek, Robert Sochacki, Konrad Batory

Zarząd Osiedla Nr 3

Przewodniczący Zarządu: Jan Warzocha

Członkowie Zarządu: Mieczysław Tylutki, Władysław Chmielowiec, Marek Krogulec, Aneta Konefał, Krystyna Samojedna, Grażyna Ostaszewska